Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 27 лютого, заступник голови районної ради Сергій Степанюк провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради.

На початку наради заступник голови районної ради коротко поінформував присутніх про участь у засіданні сесії Свидівоцької сільської ради, яка відбулася 22 лютого 2017 року, на якій одним із основних питань стояло обговорення щодо об’єднання територіальних громад. Він також розповів про бачення депутатського корпусу сільської ради та громади села з даного питання.

Про вирішення питань, які стоять перед комунальними підприємствами районної ради, коротко доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

В свою чергу заступник голови районної ради привернув увагу начальника відділу комунальної власності щодо аналізу господарської діяльності комунальних підприємств районної ради та контролю розрахунків за оренду приміщень.

В ході наради обговорено тижневий план роботи районної ради та участь у районних заходах, які заплановані на поточному тижні.

Також на поточному тижні заплановано участь заступника голови районної ради у сесіях сільських рад. 

По закінченню наради заступником голови ради були дані відповідні доручення. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ