Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олександра Вельбівця обрано Віце-президентом Української асоціації районних та обласних рад

Олександра Вельбівця обрано Віце-президентом Української асоціації районних та обласних рад Олександра Вельбівця обрано Віце-президентом Української асоціації районних та обласних рад

Відповідне рішення схвалено на з’їзді Української асоціації районних та обласних рад, який пройшов 17 лютого 2017 року в місті Київ.

Одним з головних питань порядку денного з’їзду був звіт про роботу Асоціації за 2016 рік, з яким виступив її Президент Сергій Чернов.

Делегати з’їзду також розглянули і прийняли рішення про фінансово-господарську діяльність Асоціації, затвердили рішення Правління з низки питань і результати роботи Асоціації між з’їздами тощо.

Розглянуто ряд організаційних питань. Зокрема, прийнято рішення про прийом нових членів, внесено зміни та доповнення до Статуту, до складу Ревізійної комісії, Правління і Президії Асоціації.

Потім делегати обрали Віце-президентів Асоціації. Ними стали Олександр Вельбівець, голова Черкаської обласної ради; Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради; Віктор Овчарук, голова Тернопільської обласної ради; Анатолій Олійник, голова Вінницької обласної ради; Гліб Пригунов, голова Дніпропетровської обласної ради; Ганна Старікова, голова Київської обласної ради; Анатолій Урбанський, голова Одеської обласної ради та Василь Богданцев, голова Єланецької районної ради Миколаївської області.

 


За інформацією виконавчого апарату обласної ради