Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На сесії районної ради затвердили низку районних програм та внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік

На сесії районної ради затвердили низку районних програм та внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік

17 лютого 2017 року відбулася чергова 13 сесія Черкаської районної ради, яку провів голова районної ради Олексій Собко.

У роботі пленарного засідання взяли участь народний депутат України Сергій Рудик, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, сільські голови , керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, представники силових структур та правоохоронних органів, керівники районних установ, підприємств та організацій, представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії голова районної ради надав слово народному депутату України Сергію Рудику, який коротко прозвітував про роботу на окрузі та співпрацю з керівництвом району у 2016 році.

На сесії районної ради затвердили низку районних програм та внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік

Він зазначив, що за звітний період на округ було залучено більше 4,0 млн. грн. , які використанні на встановлення вікон в школах, придбано 8 дитячих майданчиків, 3 медійних класи, відкрито компютерні класи в селах Білозір'я, Степанки, Леськи та долучився до розподілу коп’ютерів, які надані КНДР.

Також розповів про своє бачення подальшої співпраці на округу у 2017 році.

У передбачений Регламентом роботи районної ради час представники депутатських фракцій озвучили звернення і запити.

Затвердивши порядок денний сесії, депутати приступили до розгляду питання про затвердження низку районних програм, а саме: «Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки, проект якої представила перший заступник управління праці та соціального обслуговування населення райдержадміністрації Людмила Лядецька та «Програми розвитку малого і середнього підприємництва Черкаського району на 2017-2018 роки», яку представив начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Далі було розглянуто питання про внесення змін до низки районних програм. Зокрема, це стосувалося районної Програми «Про організацію громадських робіт на 2015-2017 роки», «Турбота» на 2014-2020 роки», « Програми поліпшення матеріально-технічної бази комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради» на 2015-2017 роки», «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки». 

Під час пленарного засідання депутати заслухали про хід виконання ряду районних програм: «Районної Програми «Територіальна оборона» на 2015 рік», «Програми розвитку туризму в районі на 2013-2016 роки», програми «Комунальні ліси Черкащини на 2014-2018 роки».

Також депутати обговорили та підтримали внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-4/VII «Про районний бюджет на 2017 рік». Доповідаючи з цього питання, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, зазначила, що додатковий фінансовий ресурс районного бюджету у сумі 15471,921 тис.грн.34 коп. (вільний залишок коштів районного бюджету, який склався станом на 1 січня 2017 року розподілено в межах кошторисних призначень.

В ході засідання депутати схвалили рішення щодо технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та прийняли рішення з питань управління майном районної комунальної власності. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ