Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено зустріч голови районної ради з працівниками соціального обслуговування району

Проведено зустріч голови районної ради з працівниками соціального обслуговування району Проведено зустріч голови районної ради з працівниками соціального обслуговування району

31 січня проведено робочу зустріч голови районної ради Олексія Собка та заступника голови райдержадміністрації Петра Коренюка з представниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району за участю його директора Валерія Вишиваного.

На початку зустрічі голова районної ради повідомив присутніх, що найближчим часом плануються звіти керівників комунальних підприємств районної ради про господарську діяльність у 2016 році , де більш детально буде розглянуто питання щодо фінансово-господарських показників територіального центру. Звернув увагу, що налагоджено роботу на рівні керівництва району з територіальним центром.

Також в ході зустрічі було обговорено питання щодо об’єднання територіальних громад в районі. Зокрема, голова районної ради Олексій Собко поінформував присутніх про робочу групу з питань сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад, яка запропонувала черговий варіант перспективного плану Черкаського району, що передбачає утворення ще двох, окрім Білозірської ОТГ, об’єднаних громад.

До складу Червонослобідської об’єднаної громади ввійдуть Руська Поляна, Геронимівка, Дубіївка, Хутори, Свидівок, Хацьки, Степанки, Леськи, Сагунівка, Чорнявка, Думанці, Вергуни з центром у Червоній Слободі. Чисельність такої громади сягатиме 49782 жителів, з них 3272 дошкільнят і 4425 школярів, а до Мошнівської об’єднаної територіальної громади, що охоплює населені пункти Будищенської, Тубільцівської, Кумейківської, Байбузівської, Софіївської сільських рад, а ще Яснозір’я та самі Мошни, матиме населення 19623 особи, з них школярів 1352, та дошкільнят – 894. До речі, ця громада вже зарахована до Перспективного плану, який ще в 2015 році затверджений Кабінетом Міністрів України.

Різні варіанти об’єднання шукали, аби громади були спроможними, здатними до розвитку і могли надавати своїм жителям якісні послуги.

Також Олексій Петрович зупинився на створенні госпітальних округів, які плануються в Черкаській області, та висловив своє бачення з цього приводу. Учасники зустрічі обмінялися думками щодо ряду проблем, які можуть виникнути при створенні ОТГ та подальшій роботі соціальних працівників територіального центру, розглянули різні моделі їх вирішення в межах району.

В свою чергу директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний надав роз’яснення щодо можливих варіантів розвитку подій та подальшої роботи.

Підсумовуючи проведену зустріч, Олексій Собко зауважив, що проблеми є, але їх можна вирішувати разом, спільними зусиллями. Тим більше, що процес об’єднання територіальних громад є не зворотнім.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ