Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у нараді із сільськими головами

Голова районної взяв участь у нараді із сільськими головами Голова районної взяв участь у нараді із сільськими головами

24 січня 2017 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді із сільськими головами, на якій розглянуто питання – про використання та взяття на баланс меліоративних та зрошувальних каналів та ряд інших.

З першого питання інформував присутніх начальник Правобережного міжрайонного управління водного господарства Микола Поповиченко, який зазначив, що на сьогодні одною із проблем є очищення русла річки Тясмин, яка проходить через села району. На це потрібно певні кошти та виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації. Також потрібно провести інвентаризацію водних об’єктів, гідротехнічних споруд з подальшою передачею їх на баланс сільських рад.

По другому питанню присутні заслухали інформацію головного спеціаліста відділу атмосферного повітря, поводження з відходами, природоохоронних програм та моніторингу управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Тетяни Гриняк, яка коротко розповіла про обласну програму охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки.

Метою Програми є стабілізація і поліпшення стану навколишнього природного середовища області, гарантування екологічно безпечного природного середовища для життя і здоров'я населення, зменшення негативного впливу господарської діяльності на навколишнє природне середовище, раціональне використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в області шляхом зниження рівня забруднення атмосферного повітря, поверхневих та підземних вод, обмеження шкідливого впливу відходів на довкілля, раціонального землекористування, охорони рослинного та тваринного світу, створення нових та розширення територій існуючих об’єктів природно-заповідного фонду, підвищення екологічної культури населення, впровадження управлінських механізмів, що дозволяють здійснювати прийняття рішень з урахуванням громадської ініціативи і позиції.

По пільгових перевезеннях пасажирів у 2017 році поінформувала присутніх перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Лядецька, яка зазначила, що на сьогодні всі перевізники виконують свої зобов’язання. Ми прошлий рік перевозили сім категорій пільговиків, це заслуга перевізників, які пішли нам на зустріч. Сьогодні потрібно напрацювати алгоритм перевезень виходячи із можливостей районного та сільських бюджетів. 

Про особистості сплати податків та зборів у 2017 році доповів начальник Черкаської обʼєднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда, який коротко ознайомив присутніх із змінами в Податковому кодексі України.  

По закінченню наради голова районної ради Олексій Собко поінформував присутніх, що з районного бюджету планується виділити 500 тис.грн. на пільгове перевезення на відповідний період, іншу частину мають на себе взяти сільські бюджети. 

Також під час наради були розглянуті ряд інших актуальних питань повістки денної .  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ