Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

2016 рік у фотографіях за участі Президента України Петра Порошенка

2016 рік у фотографіях

257 найкращих та найцікавіших фотографій представлені у фотодобірці «2016 рік у фотографіях». Деякі з цих фото раніше не публікувались.

На світлинах зафіксовано основні події за участі Президента Петра Порошенка та його дружини Марини Порошенко на урочистих та громадських заходах, під час зустрічей, робочих поїздок та закордонних візитів. Зокрема, унікальні кадри відвідання передової, цікаві моменти із кулуарів Давоського форуму, Мюнхенської конференції з питань безпеки та сесії Генеральної Асамблеї ООН, зустрічі зі світовими лідерами.

До фотогалереї за 2016 рік увійшли світлини із найяскравіших та найочікуваніших подій 2016 року – зустріч Глави держави зі звільненими з РФ українськими політв’язнями та заручниками, військовий парад до 25-ї річниці незалежності України, а також вручення житла та нагород військовим, огляд полігонів та військових навчань, представлення літака Ан-132D. Крім того, у фотодобірці можна побачити знімки із закордонних візитів Президента, зокрема до Японії, Туреччини, Азербайджану, Малайзії, Індонезії, Норвегії, Швеції тощо.

Усього за минулий рік фотографи Глави держави Микола Лазаренко, Михайло Палінчак та Михайло Марків зробили більше 216 тис. кадрів.  

З фотодобіркою «2016 рік у фотографіях» можна ознайомитись ТУТ.  


За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України