Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання

Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання

23 грудня 2016 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Олексій Собко. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонуються внести на розгляд дванадцятої сесії районної ради.

В зв’язку з тим, що питання про районний бюджет на 2017 рік, про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік» та про внесення змін до програми «Про впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2016-2018 роки» обговорювалися постійною комісією з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення членами президії запропоновано внести зміни та доповнення, які попередньо розглянуті, та внести на розгляд сесії районної ради.

Депутати заслухали ряд нових програм: про Програму підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки, про Програму про заходи з надання послуг по транспортуванню не ідентифікованих тіл померлих з місць виявлення на території Черкаського району на 2017-2018 роки, про Програму організації харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017 рік про які коротко доповіли керівник апарату та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про виконання «Районної програми «Призовна дільниця» на 2012-2016 роки» та про проект нової програми «Призовна дільниця» на 2017-2021 роки», коротко ознайомив присутніх начальник відділення комплектування Черкаського об`єднаного міського військового комісаріату Олександр Шиш.

Також члени президії розглянули питання про внесення змін до «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки» та про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки про які доповіла перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Людмила Лядецька.

Члени президії розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності, про які поінформував начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.  

Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та запропоновані на розгляд сесії районної ради.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ