Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено засідання постійної комісії районної ради

Проведено засідання постійної комісії районної ради Проведено засідання постійної комісії районної ради

22 грудня 2016 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики. Вів засідання її голова Петро Коренюк. У роботі постійної комісії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради.

До порядку денного засідання одним із основних, внесено питання: про проект Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2017 рік.

З інформацією щодо цього питання виступив начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня. Який зазначив, що виконання Програми сприятиме перетворенню економіки району на більш конкурентоспроможну, за рахунок як прямих іноземних, так і внутрішніх інвестицій у перспективні сектори, стимулювання розвитку підприємництва, ефективному використанню природних ресурсів, що в кінцевому результаті матиме позитивний вплив на підвищення експортного потенціалу місцевих виробників та освоєння нових ринків збуту продукції.

Члени комісії заслухали інформацію щодо Програми про заходи з надання послуг по транспортуванню не ідентифікованих тіл померлих з місць виявлення на території Черкаського району на 2017-2018 роки, про яку доповів голова постійної комісії Петро Коренюк. Який зазначив, що метою Програми є надання комплексу ритуальних послуг по транспортуванню неідентифікованих тіл померлих громадян, виявлених на території Черкаського району до судово-медичного моргу м. Черкаси. За період 2015-2016 років ритуальною службою, що надавала послуги з транспортування тіл померлих, до судово-медичного моргу було доставлено 156 тіл громадян, виявлених на території Черкаського району.

Також члени комісії заслухали інформацію начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлєва про передачу майна районної комунальної власності, про викладення у новій редакції переліку суб’єктів (об’єктів) районної комунальної власності та уповноважених органів, про укладання контрактів на новий термін з головним редактором редакції газети «Сільські обрії» та з головним лікарем Черкаської районної лікарні с. Мошни Черкаського району, про звільнення від сплати 50% одержаної орендної плати до загального фонду районного бюджету.

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ