Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у нараді із сільськими головами

Олексій Собко взяв участь у нараді із сільськими головами

01 грудня 2016 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді із сільськими головами, на якій розглянуто питання – про стан призначення субсидій мешканцям району та ряд інших.

З першого питання інформував присутніх начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань, який зазначив, що на сьогодні нарахована більша половина поданих заяв на субсидії, проблем з нарахуванням немає. Є невеличка проблема із забезпеченням субсидій по твердому паливі, але це загальнодержавна, тому ми працюємо в цьому напрямку.

По пільгових перевезеннях пасажирів доповнив інформацію начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який зазначив, що на сьогодні всі перевізники виконують свої зобов’язання, тому аби здійснювати такі перевезення потрібно вести перемовини з перевізниками на предмет відшкодування витрат, адже в нас заключенні договора до вересня місяця 2018 року включно. 

По другому питанню присутні заслухали інформацію начальника відділення комплектування Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковника Олександра Шиша, про підсумки проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу в районі у 2016 році. Він зазначив, що Черкаський район в цілому виконав план осіннього призову на 98 %, а також 91 особа призвана на контрактну службу.

Також під час наради були розглянуті ряд інших актуальних питань повістки денної .  

По закінченню наради голова районної ради Олексій Собко поінформував присутніх про останні новини, які стосуються депутатів сільських рад, щодо подання електронних декларацій, створення електронного цифрового підпису та залучення осіб до списку присяжних для затвердження на сесії районної ради.

 


Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з ЗМІ