Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено районний фестиваль народної творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного Дня інвалідів

Проведено районний фестиваль народної творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного Дня інвалідів Проведено районний фестиваль народної творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного Дня інвалідів

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко напередодні Міжнародного дня інваліда, який відзначають 3 грудня, взяв участь у районному фестивалі народної творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

З вступним словом до учасників фестивалю звернулась голова Черкаської районної організації «Союз організацій інвалідів України» Марія Островська, яка зазначила, що незважаючи на труднощі, фінансові негаразди, все ж таки вдалося вишукати можливість проведення районного фестивалю. Подякувала керівникам району в наданні допомоги в організації проведення зазначеного заходу.

Також Марія Дмитрівна надала слово почесним гостям фестивалю - голові обласної організації «Союз організацій інвалідів України» Лідії Чаплюк, голові Черкаської районної ради Олексію Собко, заступнику голови райдержадміністрації Петру Коренюку та заступнику начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Людмилі Лядецькій.

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко зазначив, поліпшення рівня життя та добробуту найуразливіших верств населення є пріоритетним напрямком соціальної політики Черкаського району та держави в цілому.

По-перше, забезпечити їх права на максимальну участь в економічному і соціальному житті суспільства, особливо стимулювати їх працевлаштування та участь на ринку праці. По-друге, забезпечити гарантований дохід, щоб люди з інвалідністю не позбавлялися можливості жити гідно.

В Черкаському районі розроблено комплекс заходів, спрямований на формування дієвої системи соціального захисту та покращення матеріального становища цієї категорії громадян.

На завершення Олексій Петрович від імені депутатського корпусу районної ради, побажав теплих стосунків з близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я і надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей, та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!

Проведено районний фестиваль народної творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного Дня інвалідів

Після урочистої частини учасники фестивалю представили глядачам свої пісні та декларували вірші, а конкурсна комісія визначить переможців районного фестивалю народної творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ