Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено кубок з волейболу пам’яті Анатолія Олександровича Нагорного

Проведено кубок з волейболу пам’яті Анатолія Олександровича Нагорного

27 листопада на традиційний кубок з волейболу пам’яті Анатолія Олександровича Нагорного до с. Р. Поляна приїхали команди «Городище», «Байбузи» та дві команди господарів: «Дубовик»-1 і «Дубовик»-2. На відкритті турніру був присутній сільський голова Гриценко Олег Григорович, який побажав усім командам перемог та закінчити турнір без травм.

Ідейним наставником турніру став вчитель, незмінний учасник районних змагань, неодноразовий переможець та призер обласних турнірів, який на протязі 25 років очолював волейбольну команду села Руська Поляна – Нагорний Анатолій Олександрович, пам'ять про якого живе в серцях усіх руськополянців.

Своїм прикладом Анатолій Олександрович показав підростаючому поколінню, що заняття спортом не тільки сприяє розвитку фізичної підготовки, а й гармонійному всебічному розвитку особистості.

Почався турнір з зустрічі між командами «Дубовик»-1 та «Городище». Гра була дуже напруженою, команди не хотіли поступатись один одному, і з невеликою перевагою перемогу здобули руськополянці. У другій грі перемогу здобули волейболісти з с. Байбузи. До фіналу вийшли команди «Дубовик»-1 та «Байбузи», а за бронзову нагороду боролись команди «Дубовик»-2 та «Городище». Безкомпромісна гра була за третє місце і лише остання партія визначила переможця, якими стали волейболісти з м. Городище. 

У фіналі підтримати свою команду прийшли вболівальники, які створювали піднесену атмосферу і на майданчику боротьба велася за кожний м’яч. Та все ж, в кінцевому результаті, переможцями турніру стали волейболісти з с. Байбузи. 

 


За інформацією дирекції ДЮСШ "Мрія"