Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

3 жовтня 2013 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування

Дорогі школярі Черкаського району! Шановні педагоги!

3 жовтня 2013 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування. В роботі комісії взяли участь голова ради Микола Смірнов, заступник голови ради Володимир Орел та працівники виконавчого апарату районної ради.

Основним питанням, яке розглядалось - відвідування депутатами Черкаської районної ради VI скликання пленарних засідань та робота в постійних комісіях.

Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський ознайомив присутніх з аналізом депутатської роботи за період з 2010 року по 1 жовтня 2013 року.

Голова постійної комісії з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування Костянтин Власенко запропонував провести нараду з головами фракцій з означеного питання, адже статтею 49 (п.4) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 18 (п.2) Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» передбачено, що депутат зобов’язаний брати участь у роботі сесій ради, засідань постійної комісії ради, до складу яких його обрано.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради