Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Провела засідання постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів

Провела засідання постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів

22 листопада 2016 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. Вів його голова комісії Анатолій Маринчак. В засіданні постійної комісії взяли участь керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Катерина Добровольська, головний спеціаліст управління Держгеокадастру в Черкаському районі Микола Люлін.

На порядку денному питання – про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок Бориса О.О., фермерського господарства «Княжа» та земельної ділянки державної власності, а також про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Черкаському районі на 2013-2020 роки.

Члени постійної комісії заслухали представників, які подали на розгляд технічні документації з нормативно грошової оцінки та вирішили внести на розгляд президії та сесії районної ради. 

Також, члени постійної комісії заслухали інформацію про хід виконання Програми розвитку земельних відносин у Черкаському районі на 2013-2020 роки, про яку доповів головний спеціаліст управління Держгеокадастру у Черкаському районі Микола Люлін. Який зазначив, що протягом 2016 року Управлінням сформовано та зареєстровано в Державному земельному кадастрі 8342 земельні ділянки площею понад 4 тис.га на підставі розроблених за рахунок власників та користувачів земельних ділянок та документацій із державного фонду документацій, по яким перетворено Управлінням інформацію в електронній вид та внесено до Національної кадастрової системи.  

Після обговорення даного питання члени комісії підтримали та рекомендували внести дане питання на розгляд президії та сесії районної ради. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ