Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбувся районний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

Відбувся районний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи Відбувся районний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

«Україна — це територія гідності і свободи. Такими нас зробила революція 2013- року. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - Із цих слів ведучої розпочинався сьогодні районний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи. В якому взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації.

Звертаючись до присутніх з промовою голова районної ради Олексій Собко зазначив, - Ми сьогодні зібралися, щоб відзначити День Гідності та Свободи, вшанувати світлою пам’яттю наших побратимів, наших вольнодумців, борців за незалежність і світле майбутнє України. Саме в ці дні вирішувалася доля нашої держави, право на Європейське майбутнє, на розвиток і гідне життя українців.

Вільні творять майбутнє! - це наше гасло. Адже увесь час — з моменту Революції Гідності – триває процес невтомного творення нових поглядів на життя, нових пластів у суспільстві.

Кожен із нас мусить проаналізувати, чи змінилися наші погляди і переконання, чи виправданою стала смерть тих українців, які ціною власних життів захищали споконвічне прагнення до свободи. Значення цього дня виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.

Користуючись нагодою, від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто хочу подякувати українським воїнам, що захищають наш народ. Вічна пам’ять нашим героям, які загинули за Україну.  

Дякую також волонтерам, підприємцям, сільськогосподарським товариствам, небайдужим людям району. Саме завдяки їхній небайдужості, порядності, активній громадській позиції та фанатичній відданості справі, Україна вистояла й зберегла незалежність. 

В День Гідності та Свободи щиро бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. 

Також присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання загиблих воїнів нашого району, які брали участь в АТО на Сході країни.

Працівники культури представили тематичну концертну програму, в ході якої звучали пісні про Україну та її Героїв. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ