Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Підтримка закладів культури - одне з головних питань сьогодення

Підтримка закладів культури - одне з головних питань сьогодення Підтримка закладів культури - одне з головних питань сьогодення

Перебуваючи з робочою поїздкою в селі Байбузи голова Черкаської районної ради Олексій Собко завітав до Мошнівської дитячої музичної школи, де зустрівся з дирекцією школи та депутатами районної ради.

Під час наради в музичній школі за участю начальника відділу культури і туризму Олени Бардінової, директора школи Людмили Гончаренко, голови села Богдана Шкарбути, депутатів районної ради Володимира Шимановського і Олександра Муцалханова, працівників апарату районної ради йшлося про вирішення питання капітального ремонту та встановлення обладнання санвузла в приміщенні школи, облаштування навчальних класів.

Вирішено що роботи проводитимуться за кошти районного та сільського бюджету, тож і Олексій Собко, і депутати районної ради запевнили, що питання про виділення субвенції буде розглянуте вже на найближчій сесії районної ради.

В свою чергу для забезпечення фінансування відділу культури і туризму райдержадміністрації необхідно підготувати відповідну Програму.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ