Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Привітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Вітання  з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята, - свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. 

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

Завдяки культурним центрам - мережі бібліотек, будинків культури, шкіл естетичного виховання та інших мистецьких осередків району з їх високопрофесійними кадрами, Черкаський район наповнюється повноцінним культурним життям. 

Численні мистецькі фестивалі, арт-проекти, конкурси, перфоманси додають мистецької слави району, роблять його відомим далеко за межами області та держави. Професійні та аматорські колективи гідно представляють наш район на кращих сценах України.

Тож нехай не полишає Вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань. 

Нехай це свято подарує душевну злагоду, натхнення у роботі. Бажаю Вам міцного здоров’я, душевного тепла, енергії у серці.

 

З повагою 

Голова районної ради                                                                                       О.П.Собко