Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Дзюдоїсти ДЮСШ «Мрія» показали свою майстерність на Всеукраїнському рівні

Дзюдоїсти ДЮСШ «Мрія» показали свою майстерність на Всеукраїнському рівні

Не встигнувши відпочити від попередніх змагань, дзюдоїсти Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» знову поїхали підкорювати Україну.

Цими днями в легкоатлетичному манежі спортивної бази Міноборони України в місті Львів відбувся ХХІ традиційний відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо «LVIV JUDO OPEN 2016». Свою участь в цих змагання підтвердили 585 спортсменів, в число яких вперше ввійшли представники збірних команд Польщі та Білорусії.  

Черкаську область на турнірі представляли спортсмени Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» на чолі з тренером Джулаєм Олегом Вікторовичем. Короп Руслан, Зайченко Олексій та Атамась Анастасія показали свою майстерність і вибороли срібні нагороди. Слід відзначити і Оскаленка Дениса, який на цих змаганнях зайняв 7 місце.

Новини самбо

У суботу і неділю у Харкові пройшли поєдинки Чемпіонату України з самбо серед кадетів, що є відбірковими до світової першості.  

В чемпіонаті виступили 280 спортсменів.  

Випробувати свої сили поїхав і спортсмен Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» Мамедов Аташ, який у ваговій категорії 60 кг виборов бронзову нагороду.  

 

За інформацією дирекції ДЮСШ "Мрія"