Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За сприяння ГУ Міндоходів в області погашено понад 6 мільйонів гривень заборгованої зарплати

За сприяння ГУ Міндоходів  в області погашено понад 6  мільйонів гривень заборгованої зарплати

Місцеві бюджети додатково отримали 1166,9 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Такими є результати заслуховування 106 «економних» роботодавців – юридичних та фізичних осіб на засіданнях спеціальних комісій з питань підвищення рівня виплати зарплати за участі працівників органів доходів і зборів та індивідуальної роботи з підприємцями. Зокрема, погасили зарплатні борги перед робітниками шість державних підприємств на загальну суму 1544,8 тис.грн. Про це поінформував в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олег Гребенюк на нараді з питань додержання законодавства у сфері оплати праці, яка відбулась 25 вересня під головуванням прокурора області Геннадія Дем’яненка.

Також під пильним контролем перебуває і розмір заробітної плати трудівникам. За вісім місяців заслухано керівників 1110 підприємств та 492 фізичних осіб - підприємців, які виплачували зарплату меншу за законодавчо встановлений мінімальний розмір або значно нижчу за середню по регіону, 92 відс. роботодавців дослухались до аргументів ГУ Міндоходів у Черкаській області та виправили ситуацію. Місцеві бюджети додатково отримали 1523 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

О.Гребенюк відмітив, що за 8 місяців проведено 169 перевірок щодо повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Сто шістдесят одна (або 95,2 відс.) виявила порушення. Донараховано 8435,5 млн.грн. податку, до бюджету надійшло 1747,17 тис. гривень. Виявлено 2409 працівників, які працювали без укладання трудових відносин з роботодавцями. Легалізовано 4746,25 тис. грн. доходів.

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області наголошує, що у Головному управлінні Міндоходів в Черкаській області працює сервісна лінія за номером 33-91-34. Відповідальні за роботу сервісу працівники приймають повідомлення про порушення трудового, а також податкового та митного законодавства України.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області