Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Заступник голови районної ради взяв участь у нараді із сільськими головами

Заступник голови районної ради взяв участь у нараді із сільськими головами

Сьогодні, 20 жовтня заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяв участь у нараді з сільськими головами на якій розглянуто питання: про участь у співфінансуванні ремонту доріг державного значення та виконання завдань з осіннього призову на строкову військову службу.

На співфінансування ремонту доріг державного значення, що проходять територією району, районний бюджет вже перерахував один мільйон гривень, що становить 43,5% від запланованої суми. Рішенням своїх сесій ще 745,5 тисяч гривень виділили сільські ради. 155 тисяч гривень наступного тижня перерахує Білозірська ОТГ.  

- Попрошу активізуватися та долучитися до спільної справи у районі Худяківську, Сагунівську, Хацьківську, Степанківську, Будищенську та Руськополянську сільські ради, які й досі залишаються осторонь, - наголосив під час наради із сільськими головами заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

По другому питанню з інформацією виступив заступник військового комісара Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Шиш, який зазначив, що осіння призовна кампанія у районі досягла свого екватора. Ситуація не критична, але механізм притягнення до відповідальності «ухилянтів» стартував.

Заступник голови районної ради взяв участь у нараді із сільськими головами

В аутсайдерах по призову, за словами заступника військового комісара залишаються Хутори, Свидівок, Хацьки, Будище та Червона Слобода. Окрім того, на 36 призовників Руської Поляни та Червоної Слободи, які не з’явилися до військкомату, складені протоколи, які будуть внесені до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань.  

- До кінця наступного тижня ми складемо такі протоколи на всіх «ухилянтів» від строкової військової служби, і направимо в сільські ради для подальшої передачі призовникам, - повідомив Олександр Шиш. – Далі подібні протоколи будуть складені на керівників органів місцевого самоврядування, які несуть відповідальність за призов у селах. Мінімальна сума штрафу для посадової особи за зрив призову 1700 гривень.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ