Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії районної ради розглянули питання порядку денного і рекомендували їх на пленарне засідання

Постійні комісії районної ради розглянули питання порядку денного і рекомендували їх на пленарне засідання

07 жовтня 2016 року провели свої засідання постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту та регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Зокрема, під головуванням голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту Миколи Гуськова розглянуто питання: про хід виконання «Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2016 роки». Про яку коротко доповіла начальник Служби у справах дітей Черкаського району Людмила Северинчук.

Яка, зазначила, що основна мета програми це влаштування діток в сімейні форми, а також проведення спільних рейдів, спрямованих на профілактику правопорушень та злочинності в дитячому середовищі.

В свою чергу постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування під головуванням заступника голови постійної комісії Олександра Мартиненка розглянула питання: про внесення змін до «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки» та про хід виконання «Районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки.

Постійні комісії районної ради розглянули питання порядку денного і рекомендували їх на пленарне засідання

По першому питанню доповіла керівник апарату районної державної адміністрації Любов Кузьменко, яка зазначила, що програмою передбачено забезпечення паливно-мастильними матеріалами для транспортних засобів з метою оперативного реагування на ускладнення оперативної обстановки, виїзду керівництва прокуратури, слідчо-оперативних груп на місця події, проведення спеціальних операцій.

А також, придбання запчастин та шин до службових автомобілів, проведення поточного та капітального ремонтів, технічного обслуговування автотранспорту, проведення поточного та капітального ремонтів приміщень. 

Всі питання які розглядалися постійними комісіями районної ради, рекомендовані для внесення на розгляд президії та сесії районної ради.

 

Віддлі інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ