Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбувся святковий захід в с. Сагунівка

Відбувся святковий захід в с. Сагунівка

На минулому тижні відбувся святковий захід в с. Сагунівка з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Цей день став особливим для старшого покоління - покоління тих, хто передаючи свій багатий життєвий досвід та знання, плекають надбання та традиції українського народу.

Голова Сагунівської сільської ради Бодяненко Ірина Іванівна привітала односельчан і зазначила, що це свято спрямоване на те, щоб люди похилого віку могли відчути небайдужість до них, поспілкуватися.

З теплими словами привітань та побажанням довгих років життя, міцного здоров`я, щастя та добробуту, до людей поважного віку звернулися заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Омаргалієв Костянтин Сапартаєвич та директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Вишиваний Валерій Миколайович.

Відбувся святковий захід в с. Сагунівка

Директор Будинку культури с. Сагунівка Мосійчук Ольга Гнатівна, художній керівник Чорноостровська Ірина Миколаївна подарували усім присутнім чудовий концерт та разом з працівниками Територіального центру створили теплу, затишну атмосферу під час заходу.

Пісенними дарунками літніх людей вітали: ансамбль "Ветеран", Ніна Братко, Олена Диченко, Анна Калініна, Василина та Уляна Половнікови. 

По закінченню всіх запросили до святкового столу. 

 

За інформацією Терцентру соціального обслуговування НСП Черкаського району