Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

БІБЛІОТЕКА: ПОГЛЯД У ЗАВТРА

БІБЛІОТЕКА: ПОГЛЯД У ЗАВТРА

Вже традиційно напередодні Всеукраїнського дня бібліотек на базі КЗ «Черкаський районний організаційно-методичний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи» Черкаської районної ради зібралися бібліотекарі району за дискусійним столом, щоб поділились найцікавішим із життя бібліотек, поговорити про шляхи і форми співпраці бібліотеки і громади, ефективне поєднання традиційних та інтерактивних методів бібліотечної роботи.

Учасників засідання привітала начальник відділу культури і туризму Олена Бардінова, яка підкреслила важливе значення бібліотек, як центрів інформації та вручила грамоти та цінні подарунки переможцям районного огляду-конкурсу на кращу книжково-ілюстративну композицію «Вічно живи, Україно!» - Степанківській сільській бібліотеці (І місце), Червонослобідській сільській бібліотеці (І місце), Худяківській сільській бібліотеці (ІІ місце), Руськополянській сільській бібліотеці (ІІ місце), Вергунівській сільській бібліотеці (ІІІ місце).

У своєму виступі директор Черкаського районного організаційно-методичного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи Валентина Канюка IMG_6067відмітила, що Всеукраїнський день бібліотек свідчить про глибоку повагу народу до культури, духовних надбань та побажала колегам професійного росту та дружнього взаєморозуміння, а також ознайомила присутніх зі Стратегією розвитку бібліотек Черкаського району на 2016-2021 рр. «Бібліотека майбутнього».

Свою Стратегію розвитку районної дитячої бібліотеки та дитячого читання в сільських бібліотеках представила і директор Черкаської районної бібліотеки Ірина Тимошенко.

Про відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, популяризацію книги та професію бібліотекаря, важливість місії бібліотек у суспільстві та їх значення для місцевої громади наголосила у своєму виступі голова профкому бібліотечних працівників Черкаського району, завідувач відділу організаційно-методичної роботи Лідія Гріщенко. 

Традиційно зустріч закінчилась творчим спілкуванням, під час якого бібліотечні фахівці мали змогу обмінятися думками, досвідом та обговорити завдання щодо подальшого розвитку бібліотек району. 

 

За інформацією Черкаського РОМЦ БКР