Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Черкаський район поглиблює співпрацю з Німеччиною

Черкаський район поглиблює співпрацю з Німеччиною Черкаський район поглиблює співпрацю з Німеччиною

Черкаський район поглиблюватиме співпрацю з Німеччиною. Про це йшлося сьогодні на зустрічі голови районної ради Олексія Собка з делегацією району Гота (Німеччина). У ній також взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук, начальник Служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Северинчук, депутат районної ради Олег Деркач, голова громадської організації «Бійців реформаторів» Сергій Лугеря та голова громадської організації «Добра звістка» Анатолій Перепелиця.

На початку зустрічі голова районної ради привітав німецьких колег з прибуттям на українську землю, побажав приємного перебування та гарних вражень, а також подякував за гостинний прийом у місті Гота.

В ході засідання Олексій Петрович представив членам німецької делегації працівників районної ради та районної державної адміністрації, що брали участь у заході. Які в свою чергу розповіли про напрямки своєї діяльності, аналогічно розповіли про себе гості. Більшість членів делегації представляли одну із Євангельських шкіл районна Гота.

Після знайомлення, голова районної ради представив присутнім презентацію про Україну, область та Черкаський район «Мальовнича Україна».

Черкаський район поглиблює співпрацю з Німеччиною

Під час презентації виникали різні питання та дискусії, що говорить про спільні проблеми наших країн. Найбільше гостей цікавили наші освітні заклади, відношення до дітей з різними вадами здоров’я.

Керівник району розповів німецьким колегам про перспективні галузі для інвестування в Черкаському районі: від сільського господарства – до альтернативної енергетики. Олексій Собко запевнив: в районі завжди раді інвесторам. Тут і надалі будуть створювати сприятливий бізнес-клімат.

Черкаський район поглиблює співпрацю з Німеччиною Черкаський район поглиблює співпрацю з Німеччиною

Сьогодні Україна взяла курс на децентралізацію влади. Зараз проходить етап об’єднання територіальних громад. В районі на сьогодні створена Білозірська об’єднанна територіальна громада в яку увійшло смт. Ірдинь.

Вже на цей час відчуваються переваги, тому ми проводимо чутку лінію в цьому напрямку і сприяємо як орган місцевого самоврядування до таких об’єднань, переймаючи досвіт розвинених країн, в вчасності Німеччини та Польщі.

На завершення голова районної ради Олексій Собко подякував гостям за надання гуманітарної допомоги нашому району та висловив сподівання , що ми і надалі будемо розвивати дружні партнерські стосунки на благо наших братніх народів.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ