Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У серпні 2016 року платники податків Черкаського району забезпечили надходження до зведеного бюджету майже 31 млн. гривень

У серпні 2016 року платники податків Черкаського району забезпечили надходження до зведеного бюджету майже 31 млн. гривень

У серпні 2016 року до бюджетів усіх рівнів платники податків Черкаського району сплатили 30,8 млн.грн. податків, зборів (обов’язкових платежів), про це повідомив начальник Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда.

З них до загального фонду Державного бюджету спрямовано 11,4 млн.грн., з них найбільші надходження склали з податку на додану вартість 4,7 млн. гривень.

До скарбниці місцевого бюджету забезпечено надходження коштів у сумі 19,4 млн.грн., тоді як за аналогічний період минулого року цей показник становив 12,1 млн. гривень. Приріст доходів місцевих бюджетів склав 7,3 млн.грн. або 60 відсотків.

Також у серпні 2016 року надійшло 9,4 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, військового збору перераховано 1 млн. гривень.

 

За інформацією Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області