Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Розпочався чемпіонат та першість Черкаської області з футболу серед юнацьких та дитячих команд

Розпочався чемпіонат та першість Черкаської області з футболу серед юнацьких та дитячих команд

Цієї неділі розпочався чемпіонат та першість Черкаської області з футболу серед юнацьких та дитячих команд сезону 2016-2017 років.

Вперше Черкаську районну ДЮСШ «Мрія» на цих змаганнях представляють відразу дві команди старшої вікової категорії: відділення футболу с. Червона Слобода на чолі з тренером Тарасом Коломійцем та спортсмени відділення футболу с. Леськи.

Перший тур для команди Тараса Коломійця розпочався на стадіоні села Ч. Слобода з досвідченою командою м. Чигирин. Хоча ігрова перевага була на стороні ДЮСШ «Мрія» м’яч у воротах суперника так і не опинився, гра закінчилась з рахунком 0:0.

Леськівські футболісти перший матч провели з РК ДЮСШ «Снайпер» в м. Золотоноша. Враховуючи те, що команда з с. Леськи вперше виступає на змаганнях такого рівня, наші спортсмени з невеликим відривом поступились команді «Снайпер». Їхня зустріч закінчилась з рахунком 3:1

Попереду наших спортсменів чекає ще 6 турів. Бажаємо успіхів футболістам в подальших іграх та закінчити сезон лідерами чемпіонату. 

 

За інформацією ДЮСШ "Мрія"