Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась робоча нарада щодо зустрічі дитячої делегації з району Гота (Німеччина)

Відбулась робоча нарада щодо зустрічі дитячої делегації з району Гота (Німеччина)

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду по питанню зустрічі дитячої делегації з району Гота (Німеччина), в якій взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Сергій Чубань, начальник відділу освіти РДА Людмила Григорчук, начальник Служби у справах дітей РДА Людмила Северинчук та представник громадської організації «Добра звістка» Олександр Перепелиця.

Відкриваючи нараду Олексій Петрович зазначив, що ми повинні донести дітям із Німеччини про наші культурні традиції, що в нас підростає нове молоде покоління українців яке прагне жити в цивілізованій європейській країні та показати наші надбання, щоб перебування на українській землі осталися позитивними.

В свою чергу Олександр Перепелиця, проінформував присутніх про кількісний склад делегації та про їх розселення в сім’ях учнів села Чорнявки, а також про план перебування. Кожен день розписаний почасово, для них будуть організовані зустрічі із однолітками в школі села Чорнявки, з ветеранами Великої Вітчизняної війни району, побувають в Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та ознайомляться з містом.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук поінформувала присутніх про заходи які плануються в Чорнявській загальноосвітній школі. В планах організаторів різні флеш-моби та закладення в школі алеї миру за участю делегації та керівників району.

Також учасники наради обговорили ряд інших поточних питань підготовки до зустрічі німецької делегації.  

 

відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ