Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Районна влада докладає максимум зусиль для подолання безробіття та підвищення рівня зайнятості громадян

Районна влада докладає максимум зусиль для подолання беробіття та підвищення рівня зайнятості громадян

Проте, актуальною проблемою на ринку праці району залишається забезпечення зайнятості мешканців села.

З початку 2016 року на обліку в Черкаському районному центрі зайнятості перебували 2111 зареєстрованих безробітних (це на 11,4% або на 241 особу менше, ніж за січень-червень 2015 року).

Частка зареєстрованих безробітних у віці до 35 років склала 38,3 відсотка, що на 2,8 відсотка менше, ніж у відповідному періоді 2015 року.

Серед осіб, що мали статус безробітного у звітному періоді, 274 особи не зайняті більше 1 року. Серед 1837 осіб, які були незайняті до одного року, 90 осіб вивільнені у зв’язку зі змінами в організації виробництва (у січні-червні 2015 року таких осіб було 187), 196 осіб звільнені за власним бажанням, 39 випускників навчальних закладів різних рівнів акредитації, 988 осіб звільнені за угодою сторін та 252 особи у зв’язку з закінченням строку трудового договору. Решта незайняті з інших причин. 

У звітному періоді за направленням Черкаського районного центру зайнятості всього працевлаштовано 753 особи з числа безробітних. Серед працевлаштованих безробітних 33,6% молоді у віці до 35 років. 

 

За інформацією сайту РДА