Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту провела своє засідання

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту провела своє засідання

Сьогодні, 09 вересня постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту провела своє засідання, на якому розглянула ряд питань: про хід виконання «Програми зміцнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл Черкаського району на 2013-2017 роки» та про погодження кандидатури Ткаченко Л.В. на призначення директором руськополянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Черкаської районної ради Черкаської області. Вів засідання голова комісії Микола Гуськов.

Члени комісії заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Григорчук, яка поінформував присутніх про хід виконання «Програми зміцнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл Черкаського району на 2013-2017 роки». Протягом 2013-2016 років за кошти обласного, районного, сільських та селищного бюджетів, спонсорські та батьківські кошти, за підтримки депутатів різних рівнів у всіх школах району проведені роботи щодо облаштування або проведення капітальних ремонтів внутрішніх санітарних вузлів, заміні дерев’яних віконних блоків на металопластикові, оновлені комплекти шкільних меблів.

На даний час в усіх школах району функціонують внутрішні санітарні вузли, але триває робота, щодо їх облаштування у кожному шкільному корпусі. Внутрішні санітарні вузли прибудовуються до будівель шкіл, або переобладнуються існуючі.

На впровадження енергозберігаючих заходів в навчальних закладах району в період з 2013 по серпень 2016 роки було встановлено 727 енергозберігаючих вікон, коштом районного бюджету, із залученням спонсорських коштів, коштом сільських та селищної рад. 

Також члени комісії заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Григорчук щодо погодження кандидатури Ткаченко Л.В. на призначення директором Руськополянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Черкаської районної ради Черкаської області. 

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд сесії районної ради.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ