Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради розглянула питання про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік

Постійна комісія районної ради розглянула питання про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік Постійна комісія районної ради розглянула питання про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік

07 вересня 2016 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, яка розглянула питання, що виносяться на розгляд пленарного засідання сесії районної ради, яку провела її голова Світлана Дивнич. У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Першим питанням члени комісії розглянули проект нової Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки, про яку коротко доповів начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Метою Програми є:

-створення безпечних умов дорожнього руху та розвиток дорожньої інфраструктури; 

-покращення показників соціально-економічного розвитку району, його інвестиційної та туристичної привабливості, піднесення виробництва за рахунок будівництва, реконструкції, ремонту та утримання основних доріг загального користування;

-забезпечення життєво важливих інтересів населення, об'єктів виробництва, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування шляхом поліпшення стану автотранспортного сполучення.

Також члени постійної комісії розглянули питання про внесення змін до районних програм «Турбота» на 2014-2020 роки, «Про організацію громадських робіт на 2015-2017 роки» та до «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки» про які доповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань.

Про внесення змін до рішення районної ради від 15.01. 2016 № 3-2/VIІ «Про районний бюджет на 2016 рік»» заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганну Шокот щодо змін в доходній частині загального фонду; розподілу додаткового фінансового ресурсу районного бюджету; перерозподілу коштів в межах кошторисних призначень та змінами в частині міжбюджетних трансфертів. 

Всі внесені на розгляд постійної комісії питання рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ