Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Заступник голови районної ради взяв участь в районному урочистому заході для дітей із багатодітних малозабезпечених сімей з нагоди Дня знань «У школу з радістю»

Заступник голови районної ради взяв участь в районному урочистому заході для дітей із багатодітних малозабезпечених сімей з нагоди Дня знань «У школу з радістю» Заступник голови районної ради взяв участь в районному урочистому заході для дітей із багатодітних малозабезпечених сімей з нагоди Дня знань «У школу з радістю»

Сьогодні, 29 серпня, заступник голови районної ради Сергій Степанюк та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк взяли участь в районному урочистому заході для дітей із багатодітних малозабезпечених сімей з нагоди Дня знань «У школу з радістю».

Свято розпочалося зі слів ведучої, яка зазначила: "Вже за кілька днів, 1-го вересня, вся Українська шкільна родина відчинить двері перед Вами, шановні «першокласники». Ваша перша вчителька поведе вас до нових, цікавих горизонтів науки, допоможе навчитися читати, писати, здобувати знання різних наук, одним словом – познайомить з тим, що називається бурхливим, радісним шкільним життям".

З вітальними словами до діток та батьків звернулися керівники району, помічник народного депутата України Владислава Голуба - Леся Ковальчук, голова Черкаської молодіжної організації «Сини Черкащини» - Сергій Лимар, представник компанії «Манеж» - Катерина Ричка та голова Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко.

В свою чергу заступник голови ради Сергій Степанюк, вітаючи діток та батьків з цим святом побажав від імені депутатського корпусу районної ради, від себе міцного здоров'я, натхнення, та гарних успіхів у навчанні!  А також додав:

Заступник голови районної ради взяв участь в районному урочистому заході для дітей із багатодітних малозабезпечених сімей з нагоди Дня знань «У школу з радістю»  "Діти – наша радість і наше майбутнє, яке формується у сьогоденні. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. В цей день кожен повинен задуматися і звернути увагу на дітей, які поруч, на їх проблеми і потреби".

Також, голова Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко привітала діток з цим святом, побажала їм міцного здоров’я та по - материнськи благословила їх на довге щасливе життя, а також подякувала керівництву району, спонсорам за розуміння, підтримку та разом вручили діткам ранці і продуктові набори батькам.

Заступник голови районної ради взяв участь в районному урочистому заході для дітей із багатодітних малозабезпечених сімей з нагоди Дня знань «У школу з радістю» Заступник голови районної ради взяв участь в районному урочистому заході для дітей із багатодітних малозабезпечених сімей з нагоди Дня знань «У школу з радістю»

По завершенню свята для діток та батьків відбувся святковий концерт силами відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ