Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За січень-липень 2016 року платники податків Черкаського району забезпечили надходження до зведеного бюджету майже 321 млн. гривень

За січень-липень 2016 року платники податків Черкаського району забезпечили надходження до зведеного бюджету майже 321 млн.гривень

У січні-липні 2016 року до бюджетів усіх рівнів платники податків Черкаського району сплатили 320,9 млн.грн. податків, зборів (обов’язкових платежів), про це повідомив начальник Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда.

З них до загального фонду Державного бюджету спрямовано 230,6 млн.грн., з них найбільші надходження склали з акцизного податку із вироблених в Україні підакцизних товарів 170,6 млн.грн., та з податку на додану вартість 27 млн. гривень.

До скарбниці місцевого бюджету забезпечено надходження коштів у сумі 90,4 млн.грн., тоді як за аналогічний період минулого року цей показник становив 58,5 млн. гривень. Приріст доходів місцевих бюджетів склав 31,8 млн.грн. або 54,4 відсотки.

Також в січні-липні 2016 року надійшло 64 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, військового збору перераховано 4,8 млн. гривень.  

 

За інформацією Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області