Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У липні 2016 року платники податків Черкаського району забезпечили надходження до зведеного бюджету майже 56 млн. гривень

У липні 2016 року платники податків Черкаського району забезпечили надходження до зведеного бюджету майже 56 млн. гривень

У липні 2016 року до бюджетів усіх рівнів платники податків Черкаського району сплатили 55,5 млн.грн. податків, зборів (обов’язкових платежів), про це повідомив начальник Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда.

З них до загального фонду Державного бюджету спрямовано 15,8 млн.грн., з них найбільші надходження склали з податку на додану вартість 5,2 млн. гривень.

До скарбниці місцевого бюджету забезпечено надходження коштів у сумі 39,7 млн.грн., тоді як за аналогічний період минулого року цей показник становив 25,5 млн. гривень. Приріст доходів місцевих бюджетів склав 14,2 млн.грн. або 55,4 відсотка.

Також у липні 2016 року надійшло 21,8 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, військового збору перераховано 2,8 млн. гривень.  

 

За інформацією Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області