Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 25 — ОЇ РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 25 — ОЇ РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

У районі проводиться відповідна робота з підготовки до відзначення 25-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора.

З 21 по 24 серпня на території населених пунктів заплановано проведення тематичних заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора в селах району буде проведено тематичні заходи спрямовані на патріотичне виховання молоді, а саме святкові урочистості, патріотично-виховні заходи, години державності, бесіди, вікторини, інформаційні години та виставки дитячих малюнків.

В бібліотечних закладах до цих дат будуть оформлені тематичні полички та книжкові виставки, присвячені державним символам України. Для читачів різного віку відбудуться різноманітні заходи: засідання за круглим столом, тематичні бесіди, урок державності, години інформаційні, патріотичні та історичні години тощо.

З нагоди Дня Незалежності України в населених пунктах району відбудуться урочисті заходи, святкові концерти, народні гуляння, концертні програми, пам’ятні вечори, культурно-спортивні свята, спортивні змагання, покладання квітів. Будуть проведені конкурси малюнків на асфальті, виставки квітів, дитячих малюнків, декоративно-прикладного мистецтва та робіт народних умільців. До участі у заходах будуть запрошені учасники Революції Гідності та антитерористичної операції.

В закладах освіти та культури буде організовано книжково-ілюстративні виставки, тематичні куточки, постійно діючі стенди із висвітлення інформації з історії українського державотворення, актуальних питань сучасного розвитку.

Особливу увагу буде звернуто на соціальну підтримку родин загиблих учасників антитерористичної операції, осіб, які набули статусу інвалідності, беручи участь у бойових діях у Донецькій і Луганській областях, бійців, хто був активним учасником АТО. Буде відвідано сім’ї тих, хто зараз перебуває на передовій.

Проводиться робота з благоустрою території населених пунктів, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників та місць поховань (всього 154 пам’ятника, з них присвячені учасникам АТО – 4 місця поховання, 4 меморіальні дошки; присвячені учасникам Революції Гідності – 4 пам’ятники). Буде забезпечене святкове оформлення населених пунктів району з широким використанням державної символіки України.

Районний захід до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапору відбудеться 23 серпня 2016 року в селі Худяки. Він буде присвячений історії становлення незалежності країни та спрямований на національно-патріотичне виховання дітей і молоді та виховання шанобливого ставлення до історії Батьківщини й рідного краю. В рамках свята буде проведено святкові урочистості та концертну програму. Також відбудеться виставка «Досягнення села за 25 років» за участю усіх населених пунктів району, де будуть представлені вироби декоративно-прикладного мистецтва, столи достатку та виставки квітів.

В рамках відзначення Дня Незалежності в ряді населених пунктів району пройде святкування Дня села: 24 серпня – в селах Білозір’я, Мошни та Кумейки; 23 серпня – в селі Руська Поляна; 20 серпня – в селі Тубільці та селищі Ірдинь; 19 серпня – в селі Первомайське.

 

За інформацією сайту РДА