Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Турбота про людей — одне з основних завдань влади усіх рівнів

Турбота про людей — одне з основних завдань влади усіх рівнів Турбота про людей — одне з основних завдань влади усіх рівнів

Про це, 11 серпня у своєму виступі під час урочистого вручення велосипедів соціальним працівникам сіл Худяки, Сагунівка, Чорнявка, Вергуни, Думанці зазначив заступник голови обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Костянтин Омаргалієв, — Турбота про людей — одне з основних завдань влади усіх рівнів. Особливо це стосується обділених долею громадян, які неспроможні самостійно себе забезпечити.

Тож сьогоднішня акція покликана насамперед підвищити якість їх соціального обслуговування, підвищити рівень надання їм опіки та полегшити роботу соціальних працівників. 

Головним змістом діяльності соціальних працівників є турбота про людей — одиноких престарілих, інвалідів, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району,адже ця категорія населення потребує найбільшої уваги.

Працівниками територіального центру на чолі з директором Валерієм Вишиваним було проведено захід урочистого вручення велосипедів обласним депутатом Костянтином Омаргалієвим. Всього було вручено 19 велосипедів, які було закуплено за кошти депутатського фонду.

В заході також взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, керівник апарату районної державної адміністрації, представники місцевої влади та громади.

 

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування Черкаського району