Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Власники ліцензій сплатили до бюджету півмільярда гривень за право торгувати алкоголем та тютюном

Власники ліцензій сплатили до бюджету півмільярда гривень за право торгувати алкоголем та тютюном

З початку року 514 млн. грн. сплатили до бюджету власники ліцензій на торгівлю алкоголем та тютюновими виробами. Більшу частку цих платежів складають внески власників дозволів на роздрібний продаж цієї продукції (420 млн. грн.).

За несплату акцизу в поточному році анульовано 54 оптові ліцензії, ще 60 – призупинено. За аналогічні порушення законодавства анульовані більше 17 тисяч роздрібних ліцензій, призупинено – 13,3 тисячі.

Загальна сума штрафів за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім в цьому році склала трохи більше 1 млн. грн.

Всього в Україні протягом 2013 року вироблено 9,9 млн. дал етилового спирту. Дві третини цих обсягів займає ректифікований спирт. При цьому на тлі скорочення виробництва та споживання лікер о-горілчаної та тютюнової продукції сплата акцизного податку зросла від рівня минулого року на 1,6 млрд. грн. – до 17 млрд. грн.

Як відзначають у Міндоходів, нова система сплати акцизного податку сприяла детінізації ринку підакцизних товарів та виведенню у легальну площину значної частини продукції.

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області нагадує, що з 1 вересня 2013 року запроваджено марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів із посиленим захистом від підробки, що дозволить посилити державний контроль за обігом алкоголю та тютюнових виробів, а також захистити життя та здоров’я громадян.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області