Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко: Гроші йдуть за конкурентоспроможними проектами

Олексій Собко: Гроші йдуть за конкурентоспроможними проектами

Цьогоріч Черкаська область отримала близько 70 мільйонів гривень із Державного фонду регіонального розвитку на розвиткові проекти. Із 185 проектів спрямованих з області, 21 надійшли з Черкаського району. Переважна більшість - з Білозір’я.

В нас є закон про добровільне об’єднання територіальних громад, в рамках якого ті населені пункти, що об’єднались в нову територіальну громаду, мають більше шансів на отримання коштів. Як взірець, Білозірська об’єднана громада. Звідти до ДФРР надійшло 17 проектів різного спрямування. На їх реалізацію мають 7,3 мільйонів державних коштів. Окрім того, ця громада шукає гранти та подає свої напрацювання на розгляд інших не лише вітчизняних, а й міжнародних донорів.

Як зазначив, голова районної ради Олексій Собко, - дивує позиція пасивного очікування керівників решти населених пунктів, гроші йдуть за конкурентоспроможними проектами. Просто так їх роздавати ніхто не буде, потрібно вже усвідомити це раз і назавжди. Хто зацікавлений у розвитку територій, той не пастиме задніх.

По одному проекту надійшло з Лесьок, Свидівка, Геронимівки та Тубілець. Окрім чотирьох Білозірських, минулого тижня ДФРР погодив проект на реконструкцію ДНЗ «Веселка» у Леськах. Загальна вартість робіт оцінена у понад 3 мільйони гривень, 2,8 з яких надійдуть на умовах співфінансування з ДФРР.

 

За матеріалами сайту "Сільські обрії"