Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у селекторній нараді

Голова районної ради взяв участь у селекторній нараді

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк взяли участь у селекторній нараді ОДА, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв. Одним із головних питань селекторної наради стояло облаштування місць відпочинку біля води.

Як зазначив, заступник голови обласної державної адміністрації, райони мають десять днів, аби остаточно визначитися з місцями масового відпочинку людей, їх упорядкування та дав відповідне доручення головам РДА.

Нині в області визначено не більше сотні місць масового відпочинку черкащан біля водойм. Такої кількості вкрай мало. Громадяни ж у спеку, яка утримується цього літа в області, обирають для відпочинку місця стихійно на берегах річок, ставків та інших водоймищ. Переважно це характерно для сільської місцевості. Тож аби уникнути нещасних випадків на воді в районах мають визначити та облаштувати відпочинкові зон біля води, наголосив Костянтин Омаргалієв. 

– З початку року вода забрала життя понад 30 мешканців області, – зауважив заступник очільника області. – Більшість із нещасних випадків припадає саме на сільську місцевість. Така сумна статистика вимагає від нас активних кроків, аби вирішити це питання. Тож у десятиденний термін в усіх населених пунктах області мають визначитися з місцями масового відпочинку громадян та належним чином їх облаштували. Крім того, на місцях необхідно пожвавити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо поведінки на воді або як надавати першу допомогу постраждалим.

 

За інформацією прес-служби ОДА