Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Надання гуманітарної допомоги від Черкаського району продовжується і сьогодні

Надання гуманітарної допомоги від Черкаського району продовжується і сьогодні

Із самого початку в районі сформувався потужний волонтерський рух, який активізував роботу по збору продуктів харчування, речей першої необхідності та коштів на потреби армії.

Активно працюють Координаційний центр з питань надання допомоги учасникам АТО, створений при райдержадміністрації, громадські організації „Об’єднання патріотичних сил” та « Об’єднання воїнів реформаторів”. Для нас це стало всенародною справою, адже до неї долучилися влада району, сільські ради, приватні підприємці, керівники сільськогосподарських підприємств, громадські організації та всі небайдужі люди, які вражають щедрістю душі. Активність проявляють діти та молодь, які виготовляють маскувальні сітки, різні вироби, малюнки, чим особливо радують бійців та вселяють віру в перемогу.

Загалом для підтримки Української армії у зону АТО з районного Координаційного центру відправлено більше 150 – ти тонн вантажів – продуктів та товарів першої необхідності, пально – мастильних матеріалів до Волновахи, Щастя, Попасної, Авдіївки, Дебальцевого, Артемівська, Зайцевого, Часів Яр та інших місць проведення бойових дій. 

Передано бійцям військового обладнання – бронежилетів, касок, приладів нічного бачення, рацій та іншого – на суму більше 200 тисяч гривень. Також по мірі необхідності забезпечуємо наших бійців медикаментами. 

 

За інформацією районного Координаційного центру з питань надання допомоги учасникам АТО