Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів

Відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів

12 липня 2016 року проведено засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів . Вів його голова комісії Анатолій Маринчак. В засіданні постійної комісії взяли участь депутат районної ради Ірина Петрович, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилішин, сільські голови села Білозіря Володимир Міцук, села Будище Григорій Приходько.

Так, постійною комісією з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів було заслухано та рекомендовано внести на розгляд сесії інформацію про проведення жнивної компанії 2016 року, про яку проінформував присутніх начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилішин.

Тривалим були обговорення щодо розгляду нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.  

По питанню щодо затвердження нормативно-грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «УКРСПЕЦ-ТРАНС» думки у членів постійної комісії розділилися. А щодо технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «АЛЬЯНС-ГРУПА «А» та щодо затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у членів постійної комісії виникли розбіжності та не знайшли підтримки у зв’язку з тим, що технічні документації подані з порушенням Регламенту, а в одній відсутній повний пакет документів.

Голова постійної комісії Анатолій Маринчак вніс пропозицію заслухати дані питання на президії районної ради.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ