Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Руській Поляні відзначили свято Івана Купала

У Руській Поляні відзначили свято Івана Купала У Руській Поляні відзначили свято Івана Купала

Виступи творчих колективів села, "народна" атмосфера, козацька каша, домашній шашлик, батути та гірки для найменших, так у Руській Поляні відзначили свято Івана Купала на сільському стадіоні.

Організатори свята подбали, аби молоді було де долю шукати, тож штучну водойму облаштували поруч із сценою. Понад півтисячі люду від місячного до тих, кому за 80 не залишилися байдужими до цього дійства та із задоволенням відпочивали на сільському фестивалі.

Для дітей купа розважальних заходів, солодка вата та морозиво.

Як завжди порадували колоритним виступом улюбленці сільчан – народний аматорський хор «Поляни», поруч з якими завжди вимогливий до співочого слова керівник Олександр Стадник. 

Не залишив байдужим глядачів і виступи вихованців ансамблю спортивно-бального танцю «Перлинка» та гостей з міста – ансамблю «Каприз». Фестиваль відкрив багато нових місцевих талантів. Цікавим було театралізоване дійство з Мареною та Купалом, яке розіграли вихованці місцевих шкіл.

Справжньою польовою кашею частували всіх охочих козаки Руськополянської козацької сотні. Кожен в цей святковий вечір розважався, як вважав за потрібне.

Кульмінацією свята стало пускання вінків на воду та стрибки через багаття.