Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Візит-відповідь делегації Черкаського краю до села Гельмязів Золотоніського району

Земляка-Героя Радянського Союзу черкащани вшанували на Золотоніщині Земляка-Героя Радянського Союзу черкащани вшанували на Золотоніщині

Візит-відповідь делегації Черкаського краю до села Гельмязів Золотоніського району став продовженням урочистостей, присвячених 100-річчю від дня народження Героя Радянського Союзу Іллі Чорного. Делегацію очолив голова районної ради Микола Смірнов.

На малій батьківщині Іллі Чорного черкащани поклали вінки на могилу земляка-героя та відвідали його родину. У ході урочистостей делегація від Черкаського району ознайомилася з культурним життям сусідів, відвідали Музей історії села Гельмязів, зустрілися із громадськістю села, учнями загальноосвітньої школи, а також обмінялися творчим досвідом. До Гельмязова творчі колективи Тубільцівської сільської ради привезли концертну програму.

– Візит до Золотоніщини залишив по собі багато гарних спогадів, цікавих ідей для подальшої співпраці, а також відзначення 70-річчя визволення району від німецько-фашистської навали у Великій Вітчизняній війні, – наголосив голова районної ради Микола Смірнов.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради