Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Своє професійне свято відсвяткували працівники галузі охорони здоров’я району

Своє професійне свято відсвяткували працівники галузі охорони здоров’я району Своє професійне свято відсвяткували працівники галузі охорони здоров’я району

Сьогодні, 15 червня працівники галузі охорони здоров’я району відсвяткували професійне свято. У Червонослобідському будинку культури зібралися разом представники різних медичних професій: хірурги, терапевти, медичні сестри, загалом усі, хто щодня піклується про здоров’я жителів нашого району.

Слова подяки та привітання прозвучали від голови районної ради Олексія Собка та заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка, окрім привітань, керівники району відзначили і робочі надбання медицини, які стали можливими й завдяки праці медиків. Звертаючись до медичних працівників голова районної ради Олексій Собко, наголосив, - приємно відзначити, що медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань.

Так, дійсно в даний час галузь охорони здоров’я району, як і по всій Україні, проходить період реорганізації, оновленого підходу до надання медичних послуг населенню. На фоні цього є певні проблеми, але районна влада разом з Вами намагається зберегти мережу медичних закладів, їхній кадровий потенціал. Завдяки медичним працівникам району вдалося зберегти охорону здоров’я, як галузь. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення району неможливо.

Медицина району займає одне із перших місць серед закладів охорони здоров’я області і ми пишаємось цим та докладемо максимум зусиль для того, аби на зазначених рубежах перебувати ще довго. Зрозуміло, що даний авторитет виник не за декілька років, а протягом тривалого періоду кропіткої, самовідданої праці і теперішнього покоління лікарів, і ветеранів медицини, які довгий час працювали, не жалкуючи своїх сил і здоров’я задля великої мети лікування людини.

Про це свідчить найвищий коефіцієнт досягнутих результатів з-поміж міст та районів області за підсумками минулого року. Відтак кращі з медиків отримали грамоти, подяки та цінні подарунки. 

Своє професійне свято відсвяткували працівники галузі охорони здоров’я району Своє професійне свято відсвяткували працівники галузі охорони здоров’я району

Відзначила здобутки та побажала майбутніх успіхів лікарям району сільський голова Зінаїда Михайленко.

Також, про відданість медпрацівників «гіпократівському ремеслу» відзначили заступник головного лікаря Черкаської центральної районної лікарні – Володимир Аверьянов, районної лікарні села Мошни - Любов Іващук та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» - Ганна Пантюхіна. В свою чергу звертаючись до присутніх заступник головного лікаря Володимир Аверьянов наголосив, що Черкаська районна лікарня – багатопрофільна лікувальна установа, центр надання кваліфікованої медичної допомоги населенню району.

Сьогодні в Черкаській центральній районній лікарні працює 564 особи медичного та обслуговуючого персоналу, з них лікарів – 104, 226 – середнього медичного персоналу. Більшість з них мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, що свідчить про високий професіоналізм.

Зі словами щирої вдячності звернувся до ветеранів медичної служби, які знання, досвід, теплоту свого серця віддали лікуванню людей. Серед них заслужений лікар України – Крот Василь Іванович. Найтепліші слова вдячності заслуговують медики, які на даний час забезпечують надання медичної допомоги під час проведення антитерористичної операції. Ми пишаємося тим, що лікарі Черкаської ЦРЛ Марченко Дмитро та Коваленко Сергій протягом року рятували життя постраждалим на сході країни. 

Своє професійне свято відсвяткували працівники галузі охорони здоров’я району Своє професійне свято відсвяткували працівники галузі охорони здоров’я району

Після урочистостей, медиків району привітали святковою концертною програмою, підготовленою відділом культури та туризму районної державної адміністрації.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ