Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Степанках розглядали земельні ділянки для учасників АТО

У Степанках  розглядали земельні ділянки для учасників АТО У Степанках  розглядали земельні ділянки для учасників АТО

9 червня 2016 року робоча група на чолі з заступником голови районної державної адміністрації Петром Коренюком, головним архітектором відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Юрієм Котетуновим, працівниками виконавчого апарату районної ради за участю сільського голови Валерія Лисенка та землевпорядника сільської ради Ніною Черепахою розглянули питання щодо розташування земельних ділянок в межах населеного пункту.

Землевпорядник сільської ради Ніна Черепаха поінформувала присутніх, що відповідно до коригування генерального плану села Степанки в урочищі «Чернече» можливе надання земельних ділянок для учасників АТО.

Голова Громадської організації «Вільна Європейська країна» Вячеслав Літовченко, який переймається допомогою бійцям АТО та являється забудовником, більш детально розповів про наміри будівництва сімейного комплексу. В планах побудувати 1,5 тис. таунхаусів в яких 32 бійці АТО отримають квартири, а також реабілітаційний центр яким зможуть користуватися і мешканці села та дитячий садочок на 100 місць та інші соціальні об’єкти.

Сільським головою для учасників АТО запропоновано розглянути інші варіанти відведення ділянок за межами сільської ради. Після обговорення прийнято рішення, що керівництво сільської ради разом із землевпорядником ще раз проведуть роботу з кожним учасником АТО, покажуть ймовірні земельні ділянки і після цього приймуться відповідні рішення.  

Також вирішується питання з орендарем, щодо надання земельних ділянок по 2 га за межами населеного пункту АТОшникам для ведення особистого селянського господарства. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ