Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Рятувальники провели навчання з ліквідації пожежі та порятунку людей

Рятувальники провели навчання з ліквідації пожежі та порятунку людей Рятувальники провели навчання з ліквідації пожежі та порятунку людей

03 червня в селі Лозівок на базі стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району працівники Черкаського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Черкаській області спільно з співробітниками місцевої пожежної охорони Черкаського району, провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожежі та порятунку людей в літній період.

За навчаннями спостерігали заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник керівника апарату райдержадміністрації Сергій Коваль, начальник Черкаського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Черкаській області Андрій Хижняк, начальник місцевої пожарної охорони району Андрій Швед.

Основним завданням навчань було відпрацювання взаємодії між пожежно-рятувальними підрозділами та майстерності рятувальників Управління ДСНС.

В ході навчання було відпрацьовано базові правила під час виникнення пожежі, а також пожежники розповіли, як діяти у критичних ситуаціях.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ