Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко: Використання коштів районного бюджету стоїть на постійному контролі в керівництва району

Олексій Собко: Використання коштів районного бюджету стоїть на постійному контролі в керівництва району Олексій Собко: Використання коштів районного бюджету стоїть на постійному контролі в керівництва району

На сьогоднішній нараді за участю голови районної ради Олексія Собка, заступника голови ради Сергія Степанюка, заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка, начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ганни Шокот, керівників пожежних частин району заслухано звіт місцевої пожежної охорони про роботу за 5 місяців 2016 року та використання коштів районного бюджету, про який доповів начальник місцевої пожежної охорони Черкаського району Андрій Швед.

Найбільше запитань у керівників району було до керівника місцевої пожежної охорони Андрія Шведа щодо використання бюджетних коштів та їх контроль. Враховуючи те, що на цей рік з районного бюджету заплановано профінансувати пожежну охорону району на суму 1151,5 тис.грн.

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко поцікавився, чи всі сільські ради надали субвенцію та чи в подальшому контролюють використання коштів.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот доповіла, що в цьому році всі сільські ради хто більше, хто менше, але надали субвенції на утримання пожежної охорони, крім Сагунівської сільської ради. Геронимівська сільська рада при контрольній цифрі 60,0 тис.грн. на сьогодні виділила тільки 15,0 тис.грн., Білозірська об’єднана територіальна громада при потребі до 300,0 тис.грн., фактично виділила 70,0 тис.грн. 

Підводячи підсумки наради, голова районної ради Олексій Петрович зазначив, що мета зібрання навести лад у питанні фінансування та підтримки місцевої пожежної охорони. На сьогодні потрібно чітко мати уяву власності, підлеглості та використання матеріальних ресурсів підприємства.  

Заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк по закінченню звернувся до керівництва пожежної охорони підготувати відповідні бухгалтерські документи для більш детального вивчення ситуації та прийняття відповідних рішень.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ