Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

До дня захисту дітей у Сагунівці провели захід «Діти наше майбутнє»

До дня захисту дітей у Сагунівці провели захід «Діти наше майбутнє» До дня захисту дітей у Сагунівці провели захід «Діти наше майбутнє»

Сьогодні в день Міжнародного дня захисту дітей голова районної ради Олексій Собко взяв участь у дитячому заході «Діти наше майбутнє», яке організоване сільським головою Іриною Бодяненко для дітей села. Почесними гостями на заході були депутат обласної ради Ігор Нестеренко, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало, заступник голови Всеукраїнської організації інвалідів «Рух за рівні можливості» Ольга Журавльова.

За словами сільського голови Ірини Іванівни, свято планували провести заздалегідь, підготували відповідні конкурси, розваги, пісні, вірші та веселих аніматорів. Закуплені подарунки та солодощі.

Як зазначив у своєму вітальному слові Олексій Собко, - діти наша радість і наше майбутнє, яке формується у сьогоденні. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.

В цей день кожен повинен задуматися і звернути увагу на дітей, які поруч, на їх проблеми і потреби. 

Підтримка і захист дитинства є пріоритетним напрямком діяльності районної влади, депутатського корпусу, громадськості.  

Також в рамках заходу в приміщенні сільської ради організовано вогник для дітей інвалідів з батьками. Заступником голови Всеукраїнської організації інвалідів Ольгою Журавльовою підготовлено подарунки. 

Небайдужий до долі дітей-інвалідів, директор СТОВ «Ломовате» Володимир Шварцман роздав подарунки шістьом дітям. 

Діти почували себе щасливими і захищеними, а дорослі раділи тому, що свято вдалося. 

За інформацією Сагунівської сільської ради