Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Два жителі Черкаського району подали «мільйонні» декларації

Два жителі Черкаського району подали «мільйонні» декларації

З початку проведення цьогорічної кампанії декларування до Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області громадяни подали 932 декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік.

Найбільше надійшло декларацій про доходи від отримання подарунків та спадщини – 169. Дохід від продажу рухомого та нерухомого майна задекларувало 74 громадянина.

2 громадянина задекларували дохід понад 1 млн. грн. кожен. 

Загалом громадяни задекларували 38970 тис.грн. доходів. Сума податку на доходи фізичних осіб, яку жителі району визначили до сплати до бюджету складає 859,1 тис.грн., а загальна сума задекларованого військового збору – 211,1 тис. гривень.

Нагадуємо, що декларації для реалізації права на податкову знижку за наслідками 2015 року можна подавати до 31 грудня 2016 року. На даний час подано 152 таких декларацій, за якими декларанти отримають 193,2 тис. гривень.  

«Вдячний усім жителям Черкаського району за своєчасно подані декларації і сплачені податок на доходи фізичних осіб та військовий збір» – зазначив начальник Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда. 

 

За матеріалами Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області