Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулася нарада з питань підготовки до відзначення в районі Дня медика

Відбулася нарада з питань підготовки до відзначення в районі Дня медика

Сьогодні відбулась нарада з питань підготовки та відзначення в районі Дня медика, в якій взяли участь голова районної ради Олексій Собко, керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, керівник апарату райдержадміністрації Любов Кузьменко, головний лікар центральної районної лікарні Микола Гуськов, головний лікар Черкаського районного центру первинної медико – санітарної допомоги Ганна Пантюхіна, головний лікар Мошнівської районної лікарні Любов Іващук, Олена Бардінова, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

В процесі обговорення учасники наради зійшлися на думці, що заходи слід провести таким чином, аби гідно відзначити працівників галузі охорони здоров`я району. Медичним працівникам люди довіряють найдорожче, що у них є – здоров’я своє і своїх близьких, а це вимагає від лікарів сучасних знань, високої самовіддачі і кращих людських якостей.

День медичного працівника - це свято не тільки лікарів, але і фельдшерів, медсестер, молодшого персоналу, адже ніякої сучасний прилад не замінить чуйного і уважного ставлення до хворого.  

Тому відзначаючи День медика, слід приділити увагу кожному медпрацівникові, а особливо ветеранам галузі – таке завдання поставили в ході проведення наради керівництво району.

 

Відділ інформаційної забезпечення та взаємодії з ЗМІ