Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Очільник області закликав активізуватися з погашенням зарплатних боргів

Очільник області закликав активізуватися з погашенням зарплатних боргів

Найбільших зарплатних боржників по області назвали в Черкаській ОДА. На сьогодні роботодавці завинили черкащанам більше 21 млн грн. Водночас із початку року борг уже зменшено на понад 12%. Про це йшлося на координаційній нараді в ОДА.

Натепер найбільшими боржниками по області є Сміла із 7 млн грн (33% від загального боргу) та Черкаси із 6,1 млн грн (28,6%). А також Черкаський (2,7 млн грн), Уманський (1,8 млн грн) і Маньківський (1,6 млн грн) райони.

– Керівництву цих міст і районів слід активізуватися, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Питання погашення зарплатної заборгованості для кожного з високопосадовців має бути одним із пріоритетних. Поки ж робота в цьому напрямі в перелічених містах і районах неналежна. Коли є бажання, чіткий план реструктуризації боргу, комплексна робота – тоді є результат. І ми це бачимо, працівники це бачать, коли отримують зароблене. Приміром, маємо розрахунки за боргами на ДП «Черкаський облавтодор», ДчП НАК «Надра України» «Центрукргеологія», ПАТ «Ватутінський хлібокомбінат» та ін. Із початку року на економічно активних підприємствах завдяки вжитим заходам зменшено борги на 60,5%, а це на понад 6 млн грн. 

Цьогоріч Управління Держпраці в Черкаській області провело 44 перевірки на 40 суб’єктах господарювання, що використовують найману працю. За результатами перевірок 6 матеріалів передано до правоохоронних органів. А ще – звільнено двох керівників комунальних підприємств і одного державного.

 

За матеріалами сайту ОДА