Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Уряд змістить акценти бюджетної політики на регіони у Держбюджеті 2014 року

Уряд змістить акценти бюджетної політики на регіони у Держбюджеті 2014 року

На черговому засіданні Кабінету Міністрів України під головуванням Миколи Азарова було розглянуто питання підготовки проекту Державного бюджету України на 2014 рік.

Микола Азаров зауважив, що бюджетний процес відбувається дуже складно. До всіх негативних тенденцій додалося ще й блокування роботи Верховної Ради, від якої Уряд не отримав висновки і зауваження до Бюджетної резолюції.

«У першу чергу проект бюджету має бути спрямований на підтримку вітчизняного виробника. В цьому році Уряд розпочав виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Все це послідовно треба продовжити і у наступному році», – сказав Прем’єр-міністр.

– Також під час підготовки проекту Державного бюджету на 2014 рік необхідно вирішити завдання Президента щодо зміщення акценту бюджетної політики на регіони, забезпечити збільшення питомої ваги видатків місцевих бюджетів у зведеному бюджеті країни. Тому необхідно опрацювати як питання децентралізації видатків, так і передачі місцевим органам влади повноважень разом з фінансовим ресурсом. Також необхідно провести консультації з всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування, – зазначив М.Азаров.

Вже 21 серпня Уряд має намір розглянути перший варіант проекту Державного бюджету на 2014 рік.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради